KURADA ‘TOGG’ ÇIKAN EMEKLİ İMAMIN HEYECANLI BEKLEYİŞİ

BOLU’da, Togg almaya hak kazanan emekli imam İbrahim Özkan, son gün ön başvuru yaparak otomobili kazanmaya hak kazandığını ve Togg’a kavuşmayı heyecanla beklediklerini belirterek, Evimize yeni bir üye daha geliyor, torunumuz olacak inşallah. Onun şansına çıktı diye düşünüyorum. dedi.

Bolu’da yaşayan emekli imam İbrahim Özkan, çekiliş sonucunda Togg almaya hak kazandı. Togg tercihini ‘Gemlik’ mavisi renginden yana kullanan Özkan, bir an önce Togg’a kavuşacağı günü bekliyor. Türkiye’nin teknolojik alanda büyük atılımlar yaptığını belirten Özkan, yeni otomobilin Türkiye’ye hayırlı olması temennisinde bulundu.

SON GÜN KAYIT OLMAYI BAŞARDIK

Ön başvuru kaydı için uzun süre uğraştıklarını belirten Özkan, 1 hafta kayıt olmak için uğraştık. Çıkıp, çıkmayacağını bilmiyorduk. Hatta ben latife olsun diye, oğluma ‘4 tane yazılalım, 4’te 1 şansımız daha fazla artsın’ dedim. Ama dedim ki ‘4 tane birden çıkarsa ödeme şansın olmayacak, en iyi biz 1 tanede karar kılalım.’ 4-5 günün sonunda, son gün kayıt olmayı başardık. Çıktığında gece yarısı, saat 12 gibi oğlum bana ulaşarak dedi ki ‘Bize de araba çıkmış.’ Çıktığına sevindim dedi.

MAVİ ARABAYI SEÇTİ OĞLUM

Torununun şansına, aracın kendilerine çıktığını ifade eden Özkan, Mavi arabayı seçti oğlum. Benim gönlümden geçen beyazdı. Evimize yeni bir üye daha geliyor, torunumuz olacak inşallah. Onun şansına çıktı diye düşünüyorum. İnşallah sadece bize değil tüm ülkemize fayda sağlar. Ülkemizin ekonomisine katkı sağlar. İnsanlarımızın hem yakıt yönünden hem de performansı dünya standartlarında bir araca binmesine vesile olur ve ülkemizde inşallah bundan ekonomik olarak yarar sağlar ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir