Serdar Ortaç’tan Eski Eşi Chloe Loughnan’a Annesi Üzerinden Gönderme: Artık Sadece Karabiberim!

Pop müziğinin sevilen isimlerinden Serdar Ortaç, geçtiğimiz akşam Kuruçeşme’de sevenleri ile buluştu. Özellikle 90’lar ve 2000’lerin en çok dinlenen hit parçalarının sahibi olmasıyla, konserde herkesi eğlendiren şarkılarını seslendiren Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’a annesinin sözleri üzerinden gönderme yaptı.

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç 20 Mayıs Cumartesi günü Kuruçeşme’de sevenleri ile bir araya geldi.

Birbirinden hit şarkılarını sahnede seslendiren Ortaç’ın sık sık hayranlarıyla sohbet etmesi de dikkatlerden kaçmadı. Konsere gelenlere müthiş bir müzik ziyafeti yaşatan Ortaç, esprili tavrını da tüm konser boyunca bırakmadı.

Sevilen şarkılarını bir bir seslendirmeye devam eden Serdar Ortaç, konser öncesinde de basın mensuplarının sorularını geri çevirmedi.

Baharın gelmesiyle birlikte Kuruçeşme konserlerine başladıklarını söyleyen Ortaç, akabinde yaz sezonu boyunca da hiçbir şekilde durmayacaklarını söyledi. 

‘Kuruçeşme konserlerine artık başlıyoruz. Geçen sene rekoru kırmıştım. Bu sene yine burada bol bol konser yapacağız. Çok sevdiğim bir yerdeyim. Konserlerimin bu kadar dolu olmasının sebebini beni sevmelerine bağlıyorum.’

Ortaç geçtiğimiz yıl Paraf Kuruçeşme Açık Hava Sahnesi’nde toplam 13 kez sahneye çıkarak büyük bir rekorun altına imza atmıştı. Geçtiğimiz akşam verdiği başlangıç ile Boğaz yeniden Ortaç’ın şarkıları ile yankılandı.

Konsere çıkarken söylediği ilk şarkı ise Mesafe oldu. En sevilen şarkılarını hayranları için seslendiren Serdar Ortaç’ın repertuarında ‘Ben Adam Olmam’, ‘Sana Değmez’, ‘Poşet’ gibi birbirinden güzel şarkılar yer aldı. Sahnede olduğu bir anı bile boş geçirmeyen ünlü şarkıcı, şarkı aralarında konsere gelen hayranlarıyla sohbet etti.

Konseri izlemeye gelen isimlerden biri de ünlü şarkıcının annesiydi. En ön sırada oturan annesine yönelik konuşmaya başlayan Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’a göndermede bulundu.

Annesinin kendisine her zaman sarışınlardan uzak durması gerektiğini söylediğini dile getiren Ortaç, ‘Annem hep bana ‘Sarışın kızlardan uzak dur’ derdi. Ama ben annemi dinlemedim. Bak sonra neler oldu?’ dedi.

Serdar Ortaç ve eski eşi Chloe Loughnan, 2014 yılında evlenmiş ve 2019 yılında olaylı bir boşanma geçirmişti.

Boşanmanın ardından da bu çekişmeli süreç bitmemiş, Ortaç’ın borçları yüzünden nafakasını ödeyemediği gerekçesiyle eski eşi Chloe magazinde sık sık açıklama yapmıştı. Anlayacağınız Ortaç’ın dili bayağı bir yanmıştı bu ilişkiden. Kendisi uzun bir süre depresyonda olduğunu dile getirmişti.

Ünlü isim esprili bir şekilde bahsettiği konudan sonra en sevilen şarkılarından “Karabiberim”i tüm esmerlere armağan edip seslendirmeye başladı.

Konsere gelenler sevilen şarkılarla eğlenmeye devam etti. En ön sırada şarkıya eşlik eden isimlerden biri de psikolog Aşkım Kapışmak’tı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir