Derin Dondurucu Katilinin, Milli Gazete Yazarı’nın Oğlunu Öldürmeden Önce Yaptığı Şey Ortaya Çıktı

Milli Gazete yazarı Mustafa Kasadar’ın oğlu Muhammed Nuh Kasadar (19), 10 Temmuz günü evden çıkmış, bir daha da kendisinden haber alınamamıştı.

Yapılan soruşturma sonucunda Kasadar’ın cansız bedeni parçalara ayrılmış halde, Bayrampaşa’da bir evde bulunmuştu.

Şüpheli kıskıvrak yakalanmış ve şüphelinin ailenin iş yerinde çalışan Hakan Öztürk olduğu ortaya çıkmıştı.

Katil zanlısı kan donduran ifadesinde maktulü tartışma sırasında iple boğduğunu söylemiş “Maktul ile aramız çok iyiydi, kimseye anlatmadıklarını bana anlatırdı. Maktulü duşa kabine sokup şef bıçağıyla boğazını kestim. Gövdesini yüzdüm, kol ve bacaklarını derin dondurucuya, gövdesini ise valize koydum. Kafasını buzdolabının içine koydum’’ demişti.

Milli Gazete yazarı Mustafa Kasadar’ın 19 yaşındaki oğlu Muhammed Nuh Kasadar’ı öldürdükten sonra parçalara ayırarak derin dondurucuda saklayan sanık Hakan Öztürk, ‘tasarlayarak kasten öldürme’ suçundan ilk kez hakim karşısına çıktı.

Savunma yapmayacağını söyleyen sanığın internette, “kemik ateşte yanar mı, kemik kaç derece ateşte yanar” şeklinde aramalar yaptığı ve ceset parçalama videoları izlediği ortaya çıktı.

Cumhuriyet’ten Fahrettin Öztürk’ün haberine göre yapılan incelemede cinayet tarihinden önce sanığın ayrıca, Muhammed Nuh Kasadar’ın cep telefonu numarasına ulaşmak için tanıdıklarına mesajlar gönderdiği de tespit edildi. Sanık Hakan Öztürk’ün cep telefonunda yaşı küçük kız çocuklarına ait müstehcen görüntülerin de olduğu değerlendirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx