TÜSİAD Başkanı Orhan Turan’dan Erdoğan’a tebrik mesajı

Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada seçimi kazanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ve TBMM’ye giren milletvekillerini tebrik etti.

Turan, “Bugün yapılan ikinci tur Cumhurbaşkanı seçiminde Cumhurbaşkanı seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyoruz. İki hafta önceki milletvekilliği seçiminde parlamentoya girmeye hak kazanan siyasi partileri ve milletvekillerini yeniden kutluyoruz” ifadelerini kullandı.

Ekonomi, siyaset ve sosyal alanlarda “gelişmişlik düzeyini artıracak adımların atılmasının” önemli olduğunu belirten Turan, “Seçim sonrasında yeni yürütme ve yasama organlarının ülkemizin ekonomik, demokratik, sosyal ve çevresel açıdan gelişmişlik düzeyini uluslararası standartlarda önde bir konuma yükseltecek adımları hızla hayata geçirmesi önem taşıyor. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına girerken, iş dünyası olarak Cumhuriyetimizin muasır medeniyet seviyesini aşma hedefi doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*